Vaše rodinné auto by mělo být vybaveno těmi nejlepšími prémiovými zimními pneumatikami

zimní pneumatiky

Všichni souhlasíme s tím, že abyste zajistili bezpečnost rodiny při jízdě v zimních podmínkách, budete se muset ujistit, že máte ty nejlepší pneumatiky pro vozidlo a pro jízdní podmínky. Rodinné auto by mělo být také bezpečné auto, nejlépe pokud možno nejbezpečnější. Když řídíte v zimním období, nejlepší způsob, jak zajistit, aby byly bezpečné, je mít bezpečný vůz kombinovaný se zimními pneumatikami prvotřídní kvality a jet zodpovědně. Většina lidí velmi pečlivě přemýšlí o tom, který model automobilu koupit. Chtějí se ujistit, že je vybaven správným bezpečnostním vybavením, jako jsou airbagy, ABS, a že při nárazových testech funguje dobře. Výběr pneumatik však není vždy prováděn tak pečlivě jako výběr automobilu bez ohledu na to, že nezáleží na tom, jaké dobré je vaše auto, pokud na něm máte namontované špatné pneumatiky.

Abyste byli v bezpečí, musíte si vybrat sadu prémiových zimních pneumatik. Zimní pneumatiky by vždy měly mít na sobě symbol sněhové vločky (3PMSF) a nejen označení M+S. Ujistěte se, že si nekoupíte nic jiného než na kvalitní zimní pneumatiky. Kvalitní pneumatiky budou mít nižší valivý odpor, což povede ke snížení nákladů na palivo. Budou mít také lepší odolnost proti opotřebení, takže vydrží déle. Protože byly důkladně testovány, mají tendenci překonávat levné pneumatiky, pokud jde o bezpečnost a jízdní výkon. Určitě v náročných zimních podmínkách potřebujete ty nejlepší zimní pneumatiky, jaké můžete mít.

Když si vyberete zimní pneumatiky, můžete si vybrat mezi pneumatikami s hroty nebo bez nich. Jak název napovídá, pneumatiky s hroty mají hroty; tyto kovové hroty pomáhají vytvářet další tření mezi pneumatikou a povrchem, zejména na ledu, kde se hroty mohou zakousnout do ledu. To vám pomůže ovládat vaše auto a být schopen efektivně zastavit vaše auto na ledě. Pneumatiky bez hrotů mají specifické vzory běhounu a směs běhounu s částicemi pro zvýšení přilnavosti, které vytvářejí tření mezi pneumatikou a povrchem. Obě možnosti jsou dobré pro zimní ježdění a udrží vás v bezpečí na silnici. Jde spíše o to, na jakých površích převážně jezdíte.

Pokud má vaše oblast více zledovatělé silnice kvůli své blízkosti k pobřeží nebo velkým jezerům, pak je kvůli lepšímu stavu na ledu upřednostňována pneumatika s hroty. Tyto pneumatiky vám poskytnou nejlepší přilnavost na ledu a hustém sněhu. Na zasněžené silnici si můžete vybrat buď sadu pneumatik s hroty nebo bez nich. Klíčem je, že si vyberete vysoce kvalitní zimní pneumatiku schválenou pro zimní jízdu –tak během jízdy na zimních silnicích zajistíte, že vy a vaše rodina budete v bezpečí.

Ujistěte se, že jste na auto namontovali zimní pneumatiky dříve, než přijde zimní počasí, a poté, co skončí zimní sezóna, vyměňte pneumatiky zpět za letní pneumatiky.

Další informace o vysoce kvalitních zimních pneumatikách najdete na: https://www.nokiantyres.cz/

Steffy Alen

Steffy Alen